Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
AthenianObserver
INFORMATOR POLONII GRECKIEJ NEWS OF POLISH COMMUNITY IN GREECE ΔΕΛΤΙΟ ΠΟΛΩΝΙΚΗΣ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ
AthenianObserver OD REDAKCJI

Witamy Państwa na naszych stronach i zapraszamy do lektury.

O zawartości naszej witryny mówi zamieszczone obok menu pionowe oraz menu poziome (podstrony II poziomu). Na naszych stronach znajdą Państwo kronikarski zapis ważniejszych wydarzeń z życia Polonii greckiej.

Znakomitym uzupełnieniem materiału zawartego na naszych stronach są odsyłacze (STRONY POLECANE), zamieszczone  na pasku bocznym,  do  najważniejszych miejsc w Internecie, które mogą być interesujące dla naszych czytelników.

Jedną z ciekawszych pozycji naszej witryny będzie, mamy taką nadzieję, POLONIJNY HYDE PARK. Będziemy tutaj publikować listy Państwa dotyczące spraw polonijnych, polskich i greckich; po uzyskaniu zgody na publikację i po autoryzacji w przypadku ewentualnej korekty redakcyjnej. Przyjmujemy zasadę, że wszystkie pozycje naszej witryny będą sygnowane imieniem autora, także listy Państwa.

Ostatnio dodaną stroną jest strona/dział pod nazwą PHILOMATHES & PHILOTECHNES SIDE. Na stronie tej będziemy publikować artykuły (eseje, felietony, rozprawki), nie związane bezpośrednio z konkretnym wydarzeniem polonijnym.

Zapraszamy do współpracy wszystkie środowiska polonijne, szczególnie środowiska spoza Aten. Będziemy wdzięczni za nadesłanie korespondencji lub fotoreportażu z życia lokalnych wspólnot polonijnych w Grecji.

Mamy też nadzieję, że AthenianObserver będzie niejako rozszerzeniem, obecnych od dawna na rynku greckim i zasłużonych dla integracji środowiska polonijnego, polonijnych mediów papierowych i elektronicznych. Zwłaszcza dla mediów papierowych jako że przekaz elektroniczny stwarza   nowe możliwości, tak pod względem merytorycznym jak i formalnym.

Uwaga!
Jeśli mają Państwo zastrzeżenia do opublikowanego w naszym serwisie zdjęcia, rysunku lub tekstu, prosimy o kontakt z administratorem.


Informacje dla korespondentów:

Dotyczące tekstu:

Tekst prosimy przesyłać, jako Word-dokument (*.doc), tekst sformatowany RTF (*.rtf) lub plik tekstowy (*.txt) . Prosimy, aby tak sformatowany tekst miał objętość nie więcej jak 4 kartki papieru formatu A4.

Dotyczące obrazów:

Akceptujemy wszystkie formaty obrazów. Zalecane formaty obrazów to GIF i JPG, najlepiej w oryginalnej postaci. Dla zdjęć stosujemy format JPG dla pozostałych obrazów format GIF. W przypadku formatu JPG współczynnik kompresji nie powinien być większy niż 60.


Redakcja AthenianObserver
Ateny, 11.11.2011 (aktualizacja: 10.04.2014)


 
GóraAthenianObserver Copyright © 11.11.11. MMN. All rights reserved Document made with KompoZer