Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
AthenianObserver
INFORMATOR POLONII GRECKIEJ NEWS OF POLISH COMMUNITY IN GREECE ΔΕΛΤΙΟ ΠΟΛΩΝΙΚΗΣ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ
AthenianObserver OD REDAKCJI

Witamy Państwa na naszych stronach i zapraszamy do lektury.

O zawartości naszej witryny mówi zamieszczone obok menu pionowe oraz menu poziome (podstrony II poziomu). Na naszych stronach znajdą Państwo kronikarski zapis ważniejszych wydarzeń z życia Polonii greckiej.

Znakomitym uzupełnieniem materiału zawartego na naszych stronach są odsyłacze (STRONY POLECANE), zamieszczone  na pasku bocznym,  do  najważniejszych miejsc w Internecie, które mogą być interesujące dla naszych czytelników.

Jedną z ciekawszych pozycji naszej witryny będzie, mamy taką nadzieję, POLONIJNY HYDE PARK. Będziemy tutaj publikować listy Państwa dotyczące spraw polonijnych, polskich i greckich; po uzyskaniu zgody na publikację i po autoryzacji w przypadku ewentualnej korekty redakcyjnej. Przyjmujemy zasadę, że wszystkie pozycje naszej witryny będą sygnowane imieniem autora, także listy Państwa.

Ostatnio dodaną stroną jest strona/dział pod nazwą PHILOMATHES & PHILOTECHNES SIDE. Na stronie tej będziemy publikować artykuły (eseje, felietony, rozprawki), nie związane bezpośrednio z konkretnym wydarzeniem polonijnym.

Zapraszamy do współpracy wszystkie środowiska polonijne, szczególnie środowiska spoza Aten. Będziemy wdzięczni za nadesłanie korespondencji lub fotoreportażu z życia lokalnych wspólnot polonijnych w Grecji.

Mamy też nadzieję, że AthenianObserver będzie niejako rozszerzeniem, obecnych od dawna na rynku greckim i zasłużonych dla integracji środowiska polonijnego, polonijnych mediów papierowych i elektronicznych. Zwłaszcza dla mediów papierowych jako że przekaz elektroniczny stwarza   nowe możliwości, tak pod względem merytorycznym jak i formalnym.

Uwaga!
Jeśli mają Państwo zastrzeżenia do opublikowanego w naszym serwisie zdjęcia, rysunku lub tekstu, prosimy o kontakt z administratorem.


Informacje dla korespondentów:

Dotyczące tekstu:

Tekst prosimy przesyłać, jako Word-dokument (*.doc), tekst sformatowany RTF (*.rtf) lub plik tekstowy (*.txt) . Prosimy, aby tak sformatowany tekst miał objętość nie więcej jak 4 kartki papieru formatu A4.

Dotyczące obrazów:

Akceptujemy wszystkie formaty obrazów. Zalecane formaty obrazów to GIF i JPG, najlepiej w oryginalnej postaci. Dla zdjęć stosujemy format JPG dla pozostałych obrazów format GIF. W przypadku formatu JPG współczynnik kompresji nie powinien być większy niż 60.


Redakcja AthenianObserver
Ateny, 11.11.2011 (aktualizacja: 10.04.2014)


 
GóraAthenianObserver Copyright © 11.11.11. MMN. All rights reserved Document made with KompoZer